مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی پرتو مهر

9
خدمات
1521
بازدید صفحه
41
مشتری

مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی پرتو مهر
نخستین مرکز مشاوره با رویکرد اسلامی در تهران
ارائه خدمات مشاوره و روان درمانی اختلالات افسردگی، اضطراب، وسواس فکری و عملی، درمان پرخاشگری، ترس و استرس.
زوج درمانی و خانواده درمانی، رفع اختلافات زناشویی و پیشگیری از طلاق و درمان اختلالات جنسی، آموزش پیش از ازدواج و مشاورهدپیش از ازدواج
مقابله با آسیبهای نوپدید(اعتیاد به اینترنت و فضای مجازی، خیانت زناشویی و ...)، درمان اختلالات و مشکلات رفتاری کودکان(بیش فعالی، نافرمانی، شب ادراری، ناخن جویدن و لجبازی)، مشاوره تحصیلی و درمان اختلالات مربوط به خواندن و نوشتن و یادگیری و لکنت. 
مشاوره و هدایت تحصیلی، سنجش هوش، شخصیت و رغبت و استعداد تحصیلی و شغلی، گروه درمانی، آموزش مهارتهای زندگی برای بزرگسالان، کودکان و نوجوانان، آموزش مهارت ابراز وجود(نه گفتن!) و مقابله با خلق منفی، مقابله با خشم، تفکر انتقادی و مهارتهای ارتباط مؤثر و آموزش همدلی، تفکر انتقادی و خودآگاهی، مهارت حل مسأله و تصمیم گیری و مقابله با کمرویی.
برگزاری کارگاه‌ها و سمینارهای موفقیت و هدف یابی و طرح توانمندسازی روانشناختی زنان. آموزش مهارت فرزندپروری(ویژه والدین و مربیان).
با مدیریت دکتر رامین تبرایی (روان شناس بالینی و متخصص روان درمانی و استاد دانشگاه)، استفاده از اساتید برجسته دانشگاه و متخصصین مجرب در حیطه های کاملاً تخصصی رواندرمانی.

آدرس: بزرگراه نواب- خیابان امام خمینی-خ قصرالدشت-خ کمیل-تقاطع خیابان کمیل و خوش(روبروی مسجد صاحب الزمان)- پلاک 288-طبقه 4-واحد7
تماس: 55141478-021
09902361268

تهران-بزرگراه نواب- تقاطع خوش و کمیل- خ کمیل- روبروی مسجد صاحب الزمان- پلاک 288- طبقه چهارم-واحد7